من همیشه برای نگهداری برخی از لوازم آشپزخانه مانند: ظروف، ادویه جات، قاشق، چنگال و دیگر چیزها مشکل داشتم .همیشه در چیدمان و نظم بخشی این موارد مستأصل میشدم. من هیچ راه حلی برای پیدا کردن نداشتم. بنابراین یک روز مادرم به آشپزخانه من آمد و با نگاهی به درب های کابینتم به من راهنمایی کرد تا برای مدیریت لوازم جانبی کابینتم از یک نوع یراق کابینت استفاده کنم. او گفت به یکی از کابینت ها چندین کشو کابینت اضافه کتم . و از همتن درب کابینت استفاده کنم . او نوعی ریل کابینت را به من معرفی کرد. از او پرسیدم کجا می توانم ریل کابینت را پیدا کنم، به همین دلیل او به من تمام جزئیات را درباره یراق آلات کابینت را توضیح داد. او تجربه خود را از استفاده از انواع یراق کابینت گفت . همچنین توضیح داد یراق کابینت محصولاتی کوچک اما موثر است. او به من گفت که انواع مختلف یراق آلات کابینت آشپزخانه و انواع ریل کمد بسته به نیاز شما وجود دارد. او انواع یراق کابینت را اینگونه نام برد و مصارف آن را برایم توضیح داد. ریل کابینت ،جک کابینت ، لولا کابینت در کابینت های امروزی کاربرد فراوانی دارد. برای استفاده مفید نصب هر یک از انواع این یراق آلات کابینت ضروری است . و به شما کمک می کند که استفاده ای بهینه از تمامی فضا های کابینت خود داشته باشیم .
من رفتم به فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت سر زدم .من یک نوع ریل ساچمه ای و ریل تاندوم باکس را برای کشو کابینت خود یافتم .که با نصب آن می توانم ادویه های مختلف و یا وسایل آشپزی خود را در کشویی نگه داری کنم . با یک تماس از فروشنده راهنمایی خواستم . فروشنده در مورد انواع ریل کابینت و انواع ریل کمد برایم توضیح داد :

ریل غلتکی کابینت : ریل غلتکی با استفاده از دو غلتک حرکت کشو کابینت را در بدنه خود امکان پذیر می کرد. و در دو رنگ سفید و استیل در بازار موجود بود. یکی از کاربردهای آن غلطک ریل کمد دیواری است.
ریل ساچمه ای: از انواع ریل کابینت ریل ساچمه ای است . که در نصب کابینت های امروزی بسیار کاربرد دارد. و دارای دونوع ریل ساچمه ای ساده و ریل ساچمه ای آرامبند می باشد .ریل کشو سه تیکه و ریل ساچمه ای دو تیکه نیز موجود است که هر کدام بسته به نیاز و قدرتی که باید کشو متحمل شود استفاده می شود. این ریل در سایزهای متفاوت در بازار موجود است .
ریل تاندوم باکس : جدیدترین ریل کشو موجود در بازار بود. برای نصب ریل کشو سنگین کاربردی است. تکنولوژی ترمز، آرامبند و حرکت لمسی یا تاچ را دارد.حرکت ایمن، روان، بدون صدا و صرف کمترین انرژی از مزایای ریل تاندوم باکس است. ریل تاندوم باکس را می توان بر روی کشوها با ابعاد متفاوت نصب کرد. این ریل کابینت برای نصب و کشو روی کابینت آشپزخانه من پیشنهاد شد.
ریل مگنتی: یکی دیگر از انواع ریل های موجود در بازار بود. این ریل به عنوان ریل کشو فشاری است .
با استفاده از نصب این ریل تاندوم باکس می توانستم به راحتی کابینت ساده خود را که با یک لولا کابینت بازوبسته میشد تبدیل به یک کابینت چندین کشو ودر دسترس کنم . با یک هزینه خیلی کم یک ریل کشو کابینت خریداری کردم . البته به اینکه حتما با کیفیت باشد دقت کردم . در فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت تمامی جزئیات انواع ریل کابینت نوشته شده بود با این حال با تماس تلفنی راهنمایی بیشتری را از مدیر سایت گرفتم . او به من راهنمایی کرد و گفت اگر نیاز باشد انواع دیگری از یراق کابینت ارزان قیمت و با کیفیت را که در ویترین فروشگاه هنوز عرضه نشده را می تواند برای من ارسال نماید. یراق کابینت خریداری شده من ظرف مدت کوتاهی به دست من رسید. من با دیدن فیلم آموزشی نصب یراق کابینت به راحتی توانستیم آن را روی کابینت نصب کنیم .
اکنون از خرید خود بسیار راضی هستم .بنابراین زمانی که من به یکی از ادویه جات ترشی جات نیاز دارم ، مجبور نیستم کلیه کابینت ها را به هم بریزم من فقط با کشیدن کشو به راحتی تمام موارد را که نیاز دارم سازمان یافته در اختیار دارم. و هم فضای بیشتری برای نظم دهی به کابینت ها بوجود آمد و هم همه چیز به طور منظم و به راحتی در اختیار قرار دارد. حالا با چرخی کوچک در فضای مجازی فهمیدم که یراق کابینت با کیفیت می تواند کارایی کابینت ها را به عنوان رکن اساسی آشپزخانه بسیار زیاد نماید.
این گزارش توسط فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت ارائه شده است . سولوس مارکت وارد کننده یراق آلات کابینت انواع جک کابینت ، ریل کابینت ، لولا گازور کابینت با بهترین کیفیت است .انواع یراق کابینت قیمت مناسب و قیمت ریل کشویی کمد دیواری و ریل کابینت ماموت را می توانید از ما بخواهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فروشگاه سولوس مارکت سر بزنید. کاربران محترم خواهشمندیم با نظرات سازنده خود ما را راهنمایی نمایید. برای امتیاز دهی ما را در شبکه اجنماعی گوگل پلاس دنبال کنید با تشکر.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کابینت ,یراق ,انواع ,استفاده ,آلات ,ساچمه ,یراق کابینت ,یراق آلات ,آلات کابینت ,تاندوم باکس ,سولوس مارکت ,کابینت سولوس مارکت ,آلات کابینت سولوس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مسافر دانلود آهنگ جدید با کیفیت بالا علوم و فناوری های شناختی دو نی نی مهارت های مداد فروش فالور و لایک و بازدید اینستاگرام شهید یاور معروفخانی سرزمین آلاله های تلخ اسلام تکس | پاسخ به شبهات